Maak kennis met ons team!

Wilt u weten welke bevestigingstechniek bij uw project past?
Onze medewerkers hebben een passende oplossing voor u.

Marcel Everaardt

Marcel Everaardt

Verkoop medewerker

meveraardt@metain.nl
0252-683652

wilbert_abbink

Wilbert Abbink

Verkoop medewerker

wabbink@metain.nl
0252-683652

wim_boom.png

Wim Boom

Verkoop medewerker

wboom@metain.nl
0252-683652

tom_constandse

Tom Constandse

Project leider D & A

tconstandse@metain.nl
0651849586

maurice_vogt

Maurice Vogt​

Buitendienst vertegenwoordiger

mvogt@metain.nl
0614592315

harrie_vossebeld

Harrie Vossebelt

Buitendienst vertegenwoordiger

hvossebeld@metain.nl
642737102

arjan_smit

Arjan Smit

Buitendienst vertegenwoordiger

asmit@metain.nl
0651849588

patrick_vlierman

Patrick Vlierman

Buitendienst vertegenwoordiger

pvlierman@metain.nl
0651847696

monique_van_steenvelt

Monique van Steenvelt

Administratie

mvansteenvelt@metain.nl
0252-686064

haci_yilmaz

Haci Yilmaz

Magazijn medewerker

magazijn@metain.nl
0252-686064

paul_de_groot

Paul de Groot

Magazijn medewerker

magazijn@metain.nl
0252-686064

Donna de Graaf

Donna de Graaf

Magazijn medewerker

magazijn@metain.nl
0252-686064

miranda_katerberg

Miranda Katerberg

Financiële administratie

mkaterberg@metain.nl
0252-686064

herma_metselaar

Herma Metselaar

Financiële administratie

hmetselaar@metain.nl
0252-686064

henk_vogt

Henk Vogt ​

hvogt@metain.nl
0252-686064